kahveciayhan

Teslimatlarımız kapanma döneminde de kesintisiz devam ediyor.

WhatsApp üzerinden fiyat almak, şirket bilgileri/kaşe göndermekle uğraşmayın, şirket üyesi olun, anında tüm ürünlerin şirketlere özel toptan fiyatları görün. Siparişinize istediğiniz ürünleri ekleyin, anında ödeyeceğiniz tutarı hesaplayın, hesap makinesini emekli edin.

WhatsApp, telefon araması, email yollama gibi iş trafiğiyle uğraşmanıza hiç gerek yok, araç trafiğiyle gelip randevulu uzun ofis görüşmelerinde de yorulmayın, şirket üyesi olun, herşeyi Şirket Mağazanızda görün.

Online şirket mağazasında, standart ticarette olmayan özel iskontolar, ilk siparişinize özel %15 “Ayağınız alışsın” iskontosu, ve sonraki her siparişinizde, minimum tutar şartıyla geçerli iskontolar sizinle. 🙂

Standart ticaret yoluyla yapılan alışverişlerde belli miktara kadar alıcı ödemeli kargo ile gönderilirken, Şirket Mağazasında Şirket Üyelerine hep ücretsiz teslimat!

Standart ticaret yoluyla alınan siparişler, WhatsApp Üretim Grubumuza iletilir ve sırasıyla işleme alınır. Ama, şirket mağazasından verilen siparişler standart internet siparişleri gibi günlük olarak işleme alınır ve kargoya teslim edilir, hep öncelikli olursunuz.

Sipariş verirken adresinizi kendiniz girersiniz, böylece siparişinizi kargo teslim alınca size SMS gelir, kargo dağıtıma çıkınca size SMS gelir, her konuda bilgilendirilirsiniz. Standart verilen siparişlerde sadece siz talepte bulununca yetkiliden bilgilendirme gelir. Şirket üyesi olun, tüm bilgileri anında SMS alın.

Şirket mağazasına üye olduğunuzda gördüğünüz işletme fiyatlarıyla, WhatsApp/Telefon ile talep ettiğiniz fiyat listesindeki fiyatlar elbette tamamen aynıdır. Aksine buranın şirket mağazası üyelerine çok daha avantajı vardır. Çünkü işler tek bir sistem üzerinden yürüdüğü için, standart ticarette yapamadığımız iskonto veya avantajları size uygulayabiliyoruz. Bilgilerinize.

Standart ticarette, kredi kartı ile ödeme yapacağınız zaman özellikle İstanbul dışında, mailorder denilen sistemle kart bilgileriniz istenir. Bu çok güvensiz bir durumdur. Veya havale yapacaksanız, IBAN’ı al, kopyala vb. süreç uzar.

Online şirket mağazanızda, siparişinizi öderken ister Kredi Kartı, Banka Kartı veya Havale/EFT bilgilerini anında önünüzde görür, IBAN’ı tık diye kopyalayabilir, yada İstanbul içi Kapıda Nakit-Kredi Kartı ödeme seçeneğinden yararlanırsınız.

Online şirket mağazasının bir avantajı daha, siparişinizi geçerken anında farklı adrese göndertmek için siparişinizi, adresiniz kendiniz kolayca değiştirebilirsiniz, böylece istediğiniz müşteriye gönderebilir, cep numarasını sipariş adres yerinde değiştirdiğinizde sms kargo bilgilendirmelerinin o cep numarasına gitmesini sağlayabilirsiniz.

Şu müşteriye kaç paket, ne göndermiştim? Hangi fiyattan gitmişti? gibi bir çok sorunun cevabı üyeliğinizde olucak.

Sadece şirketlere özel satışta olan ürünler, paketler, kısacası herşeyden Şirket Mağazanızda anında haberdar olacaksınız. “Yeni ürün var mı? Kaç gram? Fiyatı ne?” diye yorulmanıza gerek kalmayacak, anında görebileceksiniz.

Tüm ürünlerimizi anında, gramına göre, paketine göre, tüm fiyatlarını kolayca sistemde görürsünüz. Eğer genellikle Meyveli Türk Kahvesi satın alıyorsanız, yanına 100g Türk Kahvesi veya 200g küçük paketlerde Filtre Kahve vb diğer ürünlerde sepete ekleyebilir, işletmenizde harika ürünler satabilirsiniz.

Tek seferlik / Tanışma indirimi %15

-İndirim ödeme anında otomatik uygulanır.
-Kupon, tek seferliktir ve süre sınırı yoktur.
-Başka kampanyalarla birleştirilemez.
-Minimum ödeme tutarı şartı yok.

6 Nisan 2021

🡲 Şirketlere özel yeni iskontolar eklendi. Keşfetmek için tıklayın.

Standart ticaret yerine, yeni online Şirket Mağazasını tercih edenler hem kazanıyor, hemde işlerini çook kolaylaştırıyor!

Eğer buradan değil, WhatsApp Şirket Hattımız ile sipariş vermek istiyorsanız, +90 850 303 4879 > Kurumsal Satış ile iletişime geçebilirsiniz.

Kampanyalar

Ramazana Özel

75 TL ve üzeri alışverişine

25 TL hediye

*İndirim sepette otomatik olarak uygulanır
*Bundle ve indirimli ürünlerde kullanılamaz.

Kurumsal şirket danışmanınızla iletişim kurmak için, WhatsApp üzerinden bağlanıyorsunuz

200g 24 çeşitin tümü, sizinle!
455,76 349,99
Acıbadem, Vanilya, Tarçın, Naneli, Muzlu, Kavunlu, Karpuzlu, Dağ Çilekli, Karadutlu, Kakuleli, Hindistan Cevizli, Güllü, Fıstıklı, Fındıklı, Elmalı, Ananaslı, Böğürtlenli, Çilekli, Karamelli ve Çikolatalı, Damla Sütlü, Osmanlı, Menengiç ve Dibek Kahvesi (200g, birer adet içerir.)