kahveciayhan

Meyveli Türk Kahveleri

Doğal meyveler kahveyle birleşti, dünya'nın en sevilen Meyveli Türk Kahveleri oldu!

17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99
17,99

24 Çeşit 200g Meyveli Türk Kahvesi

  • 429,99 299,99

Tarihi Türk Kahveleri

Tarihin kokusunu, fincanına dökmeye hazır mısın?

Neler içeriyor? Tarihe sadık kaldık ve hepsini özenle koruduk. Ürünlere tıklayarak içeriklerine ulaşabilirsin.

Hazır Kahve ve Toz İçecekler

Evde, işte, misafirlikte, kısacası her an seninle.

Yöresel Dünya Kahveleri

Bir fincan kahveyle, tüm dünyayı şöyle bir turlayabilirsin.

Eşsiz Aksesuarlar.

Kafenize harika kahve hasatı çuvallarıyla eşsiz bir dekor yaratın.

*Kahve çuvalları fabrika üretim stok durumuna göre gönderilir. İade kabul edilmez.

Şirketler için İskontolar

*Sadece internete özel Şirket üyeleri içindir.

İnternet sitesindeki siz şirket üyelerine özel %15 iskonto tanımladık. Ödeme yapma ekranında indiriminiz otomatik olarak uygulanacaktır, ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. İyi ticaretler dileriz. :)

Koşullar
*Kupon bir kez kullanımla sınırlıdır.
*Minimum ödeme tutarınız 500₺ olmalıdır.
*Başka kampanya, indirim veya iskontolarla birleştirilemez.
*kahveciayhan, Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Üst limit yoktur.

Sürekli kullanabileceğiniz iskontolar

*Sadece internete özel Şirket üyeleri içindir.

Siparişiniz 1.500 TL ve üzeri olursa, %10 iskontonuz ödeme ekranında otomatik olarak uygulanır.

Koşullar
*
Başka kampanya, indirim veya iskontolarla birleştirilemez.
*kahveciayhan, Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Üst limit yoktur.

Kurumsal şirket danışmanınızla iletişim kurmak için, WhatsApp üzerinden bağlanıyorsunuz

6 Nisan 2021

🡲 Şirketlere özel yeni iskontolar eklendi. Keşfetmek için tıklayın.

kahveciayhan.com Online Şirket
Mağazası avantajlarını kullanın.

WhatsApp üzerinden fiyat almak, şirket bilgileri/kaşe göndermekle uğraşmayın, şirket üyesi olun, anında tüm ürünlerin şirketlere özel toptan fiyatları görün. Siparişinize istediğiniz ürünleri ekleyin, anında ödeyeceğiniz tutarı hesaplayın, hesap makinesini emekli edin.

WhatsApp, telefon araması, email yollama gibi iş trafiğiyle uğraşmanıza hiç gerek yok, araç trafiğiyle gelip randevulu uzun ofis görüşmelerinde de yorulmayın, şirket üyesi olun, herşeyi Şirket Mağazanızda görün.

Standart ticaret yoluyla yapılan alışverişlerde belli miktara kadar alıcı ödemeli kargo ile gönderilirken, Şirket Mağazasında Şirket Üyelerine hep ücretsiz teslimat!

Sipariş verirken adresinizi kendiniz girersiniz, böylece siparişinizi kargo teslim alınca size SMS gelir, kargo dağıtıma çıkınca size SMS gelir, her konuda bilgilendirilirsiniz. Standart verilen siparişlerde sadece siz talepte bulununca yetkiliden bilgilendirme gelir. Şirket üyesi olun, tüm bilgileri anında SMS alın.

Online şirket mağazasında, standart ticarette olmayan özel iskontolar, ilk siparişinize özel %15 “Ayağınız alışsın” iskontosu, ve sonraki her siparişinizde, minimum tutar şartıyla geçerli iskontolar sizinle. :)

Standart ticarette, kredi kartı ile ödeme yapacağınız zaman özellikle İstanbul dışında, mailorder denilen sistemle kart bilgileriniz istenir. Bu çok güvensiz bir durumdur. Veya havale yapacaksanız, IBAN’ı al, kopyala vb. süreç uzar.

Online şirket mağazanızda, siparişinizi öderken ister Kredi Kartı, Banka Kartı veya Havale/EFT bilgilerini anında önünüzde görür, IBAN’ı tık diye kopyalayabilir, yada İstanbul içi Kapıda Nakit-Kredi Kartı ödeme seçeneğinden yararlanırsınız.

Online şirket mağazasının bir avantajı daha, siparişinizi geçerken anında farklı adrese göndertmek için siparişinizi, adresiniz kendiniz kolayca değiştirebilirsiniz, böylece istediğiniz müşteriye gönderebilir, cep numarasını sipariş adres yerinde değiştirdiğinizde sms kargo bilgilendirmelerinin o cep numarasına gitmesini sağlayabilirsiniz.

Şu müşteriye kaç paket, ne göndermiştim? Hangi fiyattan gitmişti? gibi bir çok sorunun cevabı üyeliğinizde olucak.

Yapılan sipariş harcamalarınızı burada kolayca sistemde görebileceğimiz ve takip edebileceğimiz için, “-Toplam şu kadar sipariş harcaması yaptığınız için, üyeliğinize kalıcı …. oranında iskonto tanımlanmıştır” gibi üyeliğinize iskonto tanımlayabileceğiz, sadece bize bilgi vermeniz yeterli olacak. (YAKINDA!)

Sadece şirketlere özel satışta olan ürünler, paketler, kısacası herşeyden Şirket Mağazanızda anında haberdar olacaksınız. “Yeni ürün var mı? Kaç gram? Fiyatı ne?” diye yorulmanıza gerek kalmayacak, anında görebileceksiniz.

Tüm ürünlerimizi anında, gramına göre, paketine göre, tüm fiyatlarını kolayca sistemde görürsünüz. Eğer genellikle Meyveli Türk Kahvesi satın alıyorsanız, yanına 100g Türk Kahvesi veya 200g küçük paketlerde Filtre Kahve vb diğer ürünlerde sepete ekleyebilir, işletmenizde harika ürünler satabilirsiniz.

Kampanyalar

Ramazana Özel

75 TL ve üzeri alışverişine

25 TL hediye

*İndirim sepette otomatik olarak uygulanır
*Kupon 1 kez kullanılabilir.
*Bundle ve indirimli ürünlerde kullanılamaz.

200g 24 çeşitin tümü, sizinle!
429,99 299,99
Acıbadem, Vanilya, Tarçın, Naneli, Muzlu, Kavunlu, Karpuzlu, Dağ Çilekli, Karadutlu, Kakuleli, Hindistan Cevizli, Güllü, Fıstıklı, Fındıklı, Elmalı, Ananaslı, Böğürtlenli, Çilekli, Karamelli ve Çikolatalı, Damla Sütlü, Osmanlı, Menengiç ve Dibek Kahvesi (200g, birer adet içerir.)

Kalıcı İskonto Talebiniz

%10 oranında, tüm ürünlerde geçerli

Talep için, şirket mağazasından minimum 5.000 TL alışveriş yapılmış olmalı

Talebiniz incelenir, bir sorun yoksa iskontonuz 24 saat içerisinde hesabınıza tanımlanır ve SMS/Telefon ile bilgilenirsiniz.